Standardy higieny i czyszczenia
Dystrybuowany przez firme "KiM" S.C

Impressum

Firma "KiM" S.C. Józef Klinowski
34-300 Zywiec ul. Suska 6

Tel. / Fax: 33 8652210
Tel. kom:  601437687
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Odpowiedzialny za treść zgodnie z § 55 Abs 2 RStV: Józef Klinowski (adres jak wyżej)

Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wszystkie informacje i dane naszej strony w dobrej wierze z największą starannością i aktualizować ją. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować poprawności informacji zawartych. Wykluczamy wszelką odpowiedzialność za szkody wynikające bezpośrednio lub pośrednio z korzystania z naszej strony, ponieważ nie są one oparte na umyślnym działaniu lub rażącym niedbalstwie.

Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, na które nie mamy żadnego wpływu. Dlatego nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za ich treść. Dostawca lub operator jest zawsze odpowiedzialny za zawartość tych stron. Powiązane strony zostały sprawdzone podczas łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne. Jednak stała kontrola stron jest nieuzasadniona bez konkretnych dowodów. Po otrzymaniu zgłoszenia naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.

Zawartość strony internetowej jest chroniona prawami autorskimi. Wszelkie prawa zastrzeżone przez HWR-CHEMIE GmbH. Użytkownik może korzystać z zawartości tylko w kontekście funkcjonalności stron internetowych dla osobistego użytku i nie nabywa żadnych praw do treści, tekstów, obrazów, danych i programów. Dystrybucja pobranej zawartości lub wykorzystanie, na przykład, dla ich własnych stronach internetowych bez naszej pisemnej zgody jest niezgodny z przepisami prawa autorskiego, a zatem jest niezgodne z prawem.

© zdjęcia: HWR-CHEMIE GmbH i Fotolia.de