Standardy higieny i czyszczenia
Dystrybuowany przez firme "KiM" S.C

Nasz serwis

Kwestii dotyczących czystości nie można pozostawić przypadkowi. Nasi najlepiej wyszkoleni doradcy wskażą Państwu, w jaki sposób można na długo utrzymać czystość i higienę.

Fachowość i zaangażowanie

Firma HWR-CHEMIE jest godna polecenia. Zawsze oferuje nie tylko odpowiednie produkty dla Państwa potrzeb, ale również indywidualną obsługę i doradztwo. Dla Państwa satysfakcji od momentu powstania firmy wdrożono wiele dobrych pomysłów przekładających się na realną korzyść dla użytkownika. Można polegać na naszych zmotywowanych i dobrze wyszkolonych pracownikach i dystrybutorach, którzy doradzą jak dobrać potrzebny produkt, pomogą jak rozwiązać problem związany z higiena w zakładzie.

Jesteśmy dostawcą systemu

HWR-CHEMIE posiada ponad 160 produktów czyszczących i ciągle poszerza tą ofertę dla zadowolenia swoich klientów. Firma KiM w obecnej ofercie na rynku polskim posiada ponad 100 produktów, jednakże jest w stanie zaoferować każdy z preparatów HWR zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Wszystkie produkty są tworzone z ideą optymalnie łatwej obsługi, dlatego też produkty doskonale się uzupełniają i sprawiają że HWR-CHEMIE jest idealnym partnerem dla wszystkich zadań. W osobistej rozmowie możemy wyjaśnić jak łatwo jest zaspokoić wszystkie potrzeby z jednego źródła.

Więcej profesjonalnej korzyści

Produkty HWR-CHEMIE, te przeznaczone dla zakładów produkcji artykułów spożywczych łatwo w komponować w istniejący system HACCP. Możemy także opracować plany czystości i higieny dla stosowanych produktów HWR w Państwa zakładzie.

Zasięgnij porady !